OKUNAN

Artstone’un En Yeni Ürün Serisi Heritage ile...

Artstone’un En Yeni Ürün Serisi Heritage ile Tanışın!

Kendi çalışma alanında öncü niteliğe sahip Artstone Dekoratif Duvar Panelleri yeniliklere doymuyor. Karoart’ın saraylara layık asaletini yansıtan çizgisinden sonra, 17. yy, 18. ve 19.yy gibi dönemlerin Orta Avrupa motiflerinden oluşan yeni ürün yelpazesi Heritage’ı tasarlayarak bir kere daha duvarlarınızda fark yaratmayı amaçlıyor. Tarihin derin etkisi ve yaşanmışlık hissini, duvarlara bırakılmış olan güçlü mirası mekanlarınıza taşıyın. Duvarlarınızı giydirin, zamanı değiştirin.

 

HERITAGE XVII

5118_3_heritagexvll-multicolor-urundetay
Duvarlarınızda özel ve sanatsal bir örgütlenme için…
Barok akımın altın çağı 17. Yüzyıl duvarları mistik esintilerle mekanlarınıza taşınıyor. Köklü ve sağlam bir tarihçe, Rembrandt’ın grotesk tablolarındaki ve Bernini’nin kült heykellerindeki sanatı besleyen yıllardan günümüze post-modernist bir bakış açısıyla en özel dokunuşları yakalamanızı sağlayacak.

5118_1_heritagexvll-urundetay-3

 

HERITAGE XVIII

5109_3_heritagexvlll-eclectic-urundetay
Rokoko mimarisinin en güzel desenleri bir arada…
Barok stilin hatları gibi eğri çizgili motiflerden oluşmakla beraber ondan daha ince ve kıvrımları daha zarif bir stile, rokokoya ve rastgeleliğin oluşturduğu tesadüfi güzelliğe bir atıf. 18. Yy yenilikçi ve çığır açıcılığını tasarımlarında veya mekanlarında sergilemek isteyenlere…

5109_1_heritagexvlll-urundetay5

 

HERITAGE XIX

5103_3_heritagexlx-eclectic-urundetay
Sanatı, kültürün tam kalbine dokunduran mekanlar…
Dekora ihtiyaç duymuyormuşçasına, saf şekillerle yoğrularak oluşturulan, sert çizgilerden esinlenen bir anıtsallık, özerk olmak isteyen bir mimari anlayış… 19. Yüzyılın soyluluk kavramını onurlandıran sade simgeselliği mekanlarınıza bırakılmış bir mirasa dönüştü. Üstün tabir edilen ve nesillerden nesillere aktarılmış bir kültürü, antik kalıntılardan ayıklanmış motiflerle hatırlayan bir tasarım elemanı…

5103_1_heritagexlx-urundetay-1

 

HERITAGE LOFT

5098_3_heritage-loft-rojo-urundetay
Kültürün tasarıma fısıldadığı miras duvarlarınızda…
Geçmişin en derin sırlarını fısıldayan, gizemli bir esinti. Yılların karşısında demlenip değerlenmiş bir desen. Doğanın kaçınılmaz galibiyetini mekanlarınızda doğal bir estetik yaratmak için Heritage Loft ile biriktirin. Günümüzün endüstriyel görünümlü mekan tasarlama trendini, terk edilmiş bir fabrikanın ya da yıllar öncesinden kalmış kültürel miras niteliğinde bir yapının algılanışıyla yakalayın.

5098_1_heritage-loft-urundetay-1

Modellerin tüm renk seçeneklerine ve teknik özelliklerine aşağıdaki bağlantıda Artstone’un ödüllü websitesinden ulaşabilirsiniz.

Heritage serisi dekoratif tuğla panelleri


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE