OKUNAN

Kış duvarları, doku ve desenleriyle, Artstone̵...

Kış duvarları, doku ve desenleriyle, Artstone’un özel koleksiyonundan iç mekanlara girdi

Artstone duvar ve tavan koleksiyonları kışın mekânsal karakteristiğini belirliyor ve konutlarda, otellerde ve restoranlarda sıcaklık ve samimiyet sunuyor.

Kar ve soğuğun beraberinde getirdiği karamsarlık ve korunma ihtiyacını iç mekân duvarlarının sıcaklık ve samimiyeti tümden değiştiriyor. Artstone taş, tuğla ve beton koleksiyonları, konutlarda, otellerde, restoranlarda ve farklı mekân tipolojilerinde estetik, doğal, özel renk alternatifli, inovatif duvarlar yaratıyor. Doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve oksit görünümündeki ürünler, projelerde gerçek anlamda kış ambiyansı yaratıyor.

Taş, Beton ve Tuğlanın Yarattığı Kış Duvarları

Bütün koleksiyonlarda Artstone paneller şömine kaplamaları olarak kullanılarak, pratik bir şekilde şöminelere istenilen etkiyi veriyor. Taş koleksiyonunda yer alan özel örgü Artstone dekoratif doğal taş paneller, sert ve sağlam görünümleriyle, sofistike, korunaklı ve sıcak yaşam birimleri oluşturuyor, duvarları heykelleştirerek adeta kişiye özel mekanlar yaratıyorlar. Bu koleksiyonun m2’si 7-10 kg’ı aşmayan hafiflik avantajı, taşın kaplamadaki zorluğunun da üstesinden geliyor.

Brüt Beton paneller de iç mekânda kış mekânları yaratıyor. Modern yapılarda rastladığımız brüt beton duvarlara kavuşmanın pratik ve hafif yolu olan bu ürün; düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak kullanılması ile elde ediliyor ve betonun en çıplak halini duvarlara taşıyor. Geniş mekânlarda, modern ve samimi bir dekorasyon anlayışı yaratıyor. Tuğla ise kış mekânlarında bambaşka bir etki yaratıyor. Artstone dekoratif tuğla paneller farklı mekân renkleri ve minimalist mobilyalarla rustik, huzurlu ve vintage etkiler yaratıyor.

Artstone tasarıma verdiği önem, üretim ve hizmet titizliğiyle, işçilik kalitesiyle, zamanlamalara uygun üretim ve hizmetiyle ve “sıfır sorun” politikasıyla, her zaman mimarların ve iç mimarların sağ kolu. Artstone duvar ve tavan panelleri de A2 Yanmazlık Sertifikalı, yangın, ısı, su ve neme dayanıklı, maksimum mukavemetli yapıları ve insan sağlığını koruyan hammaddeleri ve hafiflikleriyle mimarlar tarafından öncelikli seçilen ürünler oluyor. Üretilen paneller için özel inorganik pigmentlerle renk kombinasyonları ve sonrasında yapılan özel boyama teknikleriyle yakalanan “doğala yakınlık” Artstone panellerinin fark yaratan bir diğer özelliği. Üstelik üretim sürecinin %90’lık kısmının teknolojik, %10’luk kısmının el işçiliği ile gerçekleşiyor olması, dokuyu ve ve görüntüyü birebir yaratıyor.


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE