ARCHITECT@WORK 3. Kez İstanbul’da

Uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve bir marka haline gelen ARCHITECT@WORK, İstanbul’da üçüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Mimar ve iç mimarlardan oluşan, bağımsız bir jüri tarafından yenilikçi özelliklerine göre seçilen 250’den fazla yeniliğin tanıtılacağı Architect@work İstanbul’da Artstone olarak en yeni ürünlerimizle yer alıyoruz. Heritage XVIII, Victorian Oxyd, C-WALL, Mayon ürünlerini tanıtacağımız etkinlikte ünlü mimarlar da “Mimari & Ahşap” teması üzerine kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Karoart’ın saraylara layık asaletini yansıtan çizgisinden sonra yeniliklere devam ediyoruz. 17, 18 ve 19.yy gibi dönemlerin Orta Avrupa motiflerinden oluşan yeni ürün yelpazesi Heritage, dokulardaki tarihsel ipuçları ile duvarlara karakter veriyor. Koleksiyonun en dikkat çekici tasarımlarından Heritage XVIII, barok stilin hatları gibi eğri çizgili motiflerden oluşmakla beraber ondan daha ince ve kıvrımları daha zarif bir stile sahip özel bir duvar kaplaması. 18. yy’ın çığır açıcı fikir yapısının, yenilikçi yüzey tasarımı anlayışımızla harmanlanmış hali.

_DSC9575 copy

SONY DSC


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE