HAKKIMIZDA

Dress Your Wall “duvar” teması üzerine kurulu online bir yayındır. Mimariden iç mekan tasarımına, sanattan teknolojiye kent ölçeğinde “duvar” merkezli konular bu yayının içeriğini oluşturur. Artstone A.Ş. desteğiyle Dezinti Tasarım Danışmanlık tarafından hazırlanan yayın içeriği sosyal medya ve e-bülten kanallarıyla kullanıcılarla paylaşılmaktadır.

 

ARTSTONE A.Ş.
Dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yenilikçi markası olarak 2005 yılında faaliyete geçen Artstone A.Ş., Türkiye’deki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, tüm mekânlarda doğadan ilham alan yaratıcı çözümlere olanak veriyor. Tamamı Türkiye’de dizayn edilip üretilen “Artstone Dekoratif Duvar Panelleri”, kendine özgü çizgisi ve özgün modelleriyle, “yıllarca güvenle kullanılacak doğal mekanlar” yaratmak hedefiyle hareket ediyor. Doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap ve özel dokularda birçok model seçeneği olan Artstone Dekoratif Duvar Panelleri, doğanın sunduklarını özgün tasarım anlayışı ile harmanlayarak yarattığı estetik duruşu ile birlikte, sipariş aşamasından uygulama aşamasına kadar sunduğu özenli çalışma ve sonrasında verdiği destek hizmetleri ile de başarılarını marka olarak sağlamlaştırıyor.
www.artstone.com | [email protected]

DEZİNTİ TASARIM DANIŞMANLIK
Mimarlık ve Yapı sektöründe 20 yıllık profesyonel meslek hayatının ardından, yine Türkiye’nin bu en güçlü sektörüne katkıda bulunmak için bir araya gelmiş, sektörün dinamiklerini çok iyi tanıyan, hedef kitlenin beklentilerini birebir yaşamış kurucusu mimar olan bir oluşum. Mimarlar, tasarımcılar, yazılımcılar ve pazarlama danışmanlarından kurulu etkin ve deneyimli ekibi ve güçlü çözüm ortaklarıyla yıllarca ilgili alanlarda birçok dijital yayıncılık, doküman yönetimi, katalog, tanıtım ve pazarlama projesini var etti ve geliştirdi. Tasarım, mimarlık, yapı üçgeninde yer alan firma, kurum, kuruluşlara; danışmanlık, stratejik planlama ve pazarlama, marka bilinirliği, iletişim, araştırma/geliştirme ve organizasyon hizmetleri sunuyor.
www.dezinti.com | [email protected]

 

İçerik göndermek ve ayrıntılı bilgi almak için:
dressyourwall@gmail.com

INSTAGRAM
ARTSTONE