Saydamlaştırılmış Bölücü Duvarlar

Ticari yaşamın dinamikleşmesi ve çalışma ortamlarının ortak kullanım imkanı sunan mimari stillere yönelmesi ile her alanda esnek mekan tasarımları tercih edilmeye başlandı. Mekanlar, gün içerisindeki kullanım süreleri, mekan içerisinde yer alan kişi sayısı ve kullanım amacına bağlı olarak değişken yapıda dizayn ediliyor. Esnek mekan tasarımlarına yardımcı olması amacıyla klasik duvarların yerini açık ofis sistemi ile birlikte kurgulanan hareketli veya sabit bölme duvar sistemleri aldı.

Kriskadecor-artstone (3)

Alüminyum zincirlerin sanatsal dokunuşlarla oluşturduğu metal yüzeyler, yapı içerisinde yer alan mekanların kolayca işlev değişikliğine imkan sağlıyor. Esnek mimariye katkıda bulunan bu tür yenilikçi çözümler, mekan kurgularında mimarların son dönemlerde sıklıkla tercihleri arasında yer almaya başladı.

Kriskadecor-artstone (9)

Otel, restoranlar, açık ofisler, müzeler ve havaalanı gibi kamusal projelerde kişiselleştirilmiş mekanlar oluşumuna katkıda bulunurken, mağaza, etkinlikler, enstalasyonlar ve hatta özel projelere sunduğu yenilikçi çözüm ile geniş alanlara zincir sanatını yansıtarak mekanınızı özgün hale getiriyor.

Kriskadecor-artstone (10)

Kriskadecor-artstone (5)

Kriskadecor-artstone (4)

Kriskadecor-artstone (6)

Kriskadecor-artstone (11)

Kriskadecor-artstone (7)

Kriskadecor-artstone (12)

Kriskadecor-artstone (8)

Fotoğraflar Kriskadecor‘a aittir. 


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE