OKUNAN

Artstone ile Eşi Görülmemiş Tavanlar

Artstone ile Eşi Görülmemiş Tavanlar

Artstone’un iç mekan tasarımlarına yepyeni bir soluk getiren, yüksek dayanımlı ve estetik panelleri sadece cephe ve iç mekan duvarlarında değil aynı zamanda tavanlarda da kullanılmaya uygundur.

Normal şartlarda tavan uygulaması imkansız olan tuğla gibi dokuları, doğala en yakın görünümle ve sağladığı güçlü tasarım algısıyla konut ve ticari alanların tavan kaplamalarında uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi alanında öncü özellikteki Karoart serisi, saraylardan ilham alan desenleri tavanlarınıza taşıyabilir.

Hafif olması itibariyle ve uygulama konusundaki pratik yaklaşımıyla, hızlı ve etkili bir çözümü elde edebilir ve bunu yaparken de iç dekorasyon bütünlüğüne katkı sağlayabilirsiniz.

Artstone ile tavanlarınızda elde edebileceğiniz tasarım harikası dokulardan bazıları: Brüt betonun minimalist ve endüstriyel etkisiyle Artstone Beton Serisi, tuğlanın sıcak ve huzurlu görünümünü yakalatan Artstone Tuğla Serisi, tarihi bir asalet ile kalelerden, şatolardan, saraylardan çıkıp mekanlarınıza ulaşan Artstone Karoart Serisi…

acarkent-logo-6

DSC00002

geoogle-logo-1

halejale-1

pandora-2

point-logo-3

sultanmehmet-logo-7

ziyasark-5

Tüm model ve renk seçeneklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Karoart serisi duvar & tavan kapma panelleri

Artstone tuğla serisi duvar & tavan kapma panelleri

Artstone beton serisi duvar & tavan kapma panelleri


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE