OKUNAN

Bahçelerinizde Artstone Panellerle Yazın Tadını Çı...

Bahçelerinizde Artstone Panellerle Yazın Tadını Çıkarın!

YAZ AYLARINDA BAHÇELER VE AÇIK ALANLARIN DUVARLARINDA ARTSTONE PANELLER YERİNİ ALIYOR

Peyzaj mimarisinin bir bileşeni olarak Artstone paneller sınırlayıcı yüzeyler oluşturuyor

Mekânların bahçeleri ve açık alanlarında modern peyzaj unsurlarının bir bileşeni olarak duvarlar ve sınırlayıcı yüzeyler çok önemli rol oynuyor. Manzarayı sınırlayıcı duvarlarla peyzaj düzenlemeleri muhteşem manzaralar haline geliyor. Taş, ahşap, tuğla, beton dokulu duvarlarla peyzaj tasarımının birleşiminden inovatif çözümler ortaya çıkıyor.

Artstone panellerle bahçelerin ve açık alanların görselliği manzaraya dönüşüyor

Açık alanlarda toprağın belirli bir seviyede tutulmasından, farklı kotlarda dolaşım alanları yaratılmasına, Artstone panelleri bahçe peyzajının odak noktası olmayı başarıyor. Endüstriyel, rustik, natürel ve doğal, minimalist, tropik, klasik, vb. birçok tarzda açık alanlar ve peyzajda dekoratif paneller çok uyumlu bir açık mekân bileşeni haline geliyor. Özellikle yanmazlık özellikleri ve dış mekânlarda kullanım için ısı, su ve neme dayanıklı yapılarıyla vazgeçilmez oluyor. Taş, tuğla, ahşap yüzeylerinin farklı derinlikteki yapıları doğal ışığı ve gölgeyi kendiliğinden sağlayarak doğayla bütünleşiyor. Paneller sundukları köşe çözümleriyle de duvarlara strüktürel derinlik ve form sağlıyor.

Cephelerde, Bahçelerde, Su Mekânlarında Artstone

  • Amazon duvar paneliyle Amazon ormanları ağaç kabuğu görünümünü cephelere ve tropik bahçelere sunuyor, ışık ve gölge oyunlu dokusunu dış mekânlara taşıyor.
  • Kesik kaya fonlarını taşıyan, minimalist akımın duvarlardaki yansıması olan Roca, her tarz ve renk dekorasyon ile kullanılabiliyor, büyüleyici kıvrımları ile bahçelerde ve açık alanlarda hayal edilen ambiyansı yaratıyor. Beyazın tüm asaleti ve dinginliği ile hayat verdiği Roca’nın Blanca modeli, dış mekânlarda her zaman çevreyle uyumlu ve özel duruşlu bir görünüş sergiliyor.

 

Amazon - Carmin

Amazon – Carmin

Amazon

Amazon

Roca - Basalto

Roca – Basalto

Roca - Triamel

Roca – Triamel

  • Estetik ve formsal beklentileri tam olarak karşılayan Pizarra, dinamik duvarlar düşleyenler için ideal. İronik bir kombinasyon yaratmak isteyenler için farklı alternatifler sunan model, tasarım ve sanatı harmanlıyor. Kayağan taşının prestijli, uzun ömürlü, kolay uygulanabilir, solmayan renklere ve ince kesitte işlenebilmeye müsait dokusunu mekana taşıyor.
  • Ağaç kabuğu görünümündeki duvar paneli yelpazesini geliştirmeye karar veren Artstone’un en yeni ürünü; Tayga. Çam kabuklarından elde edilen bir görseli yansıtan Tayga ile orman evinizin içindeymiş hissi yaşayabilirsiniz. Kabuk içinde barındırdığı değişik renklerle de uygulandığı mekana hem hareket hem de değişik tarz ve renkte dekorasyonla kombinlenme imkanı veriyor.
Pizarra Kesit

Pizarra Kesit

Pizarra Dış Mekan

Pizarra Dış Mekan

Tayga Natura

Tayga Dış Mekan

Tayga Natura

Tayga Natura


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE