Doğayla Yaşayan Duvarlar

Ürün yelpazesini her geçen gün teknoloji, tasarım ve işlevsellik yönünden geliştiren ve sektöründe öncü bir marka olan Artstone; gerek doğal taş, ahşap, tuğla, beton görünümlü gerekse de insanlık tarihinin ikonik figürlerinin işlendiği çok renkli ve sınırsız dokulu panelleri, yenilikçi kimliği hizmet veriyor. Üretim sürecinin %90’lık kısmını teknolojik, %10’luk kısmını el işçiliği ile gerçekleştiren Artstone bu sayede, elde edilmek istenen dokunun ve görüntünün doğa ile olan etkileşimini kullanıcıları ile buluşturuyor. Özel inorganik pigmentlerle elde edilen renk kombinasyonları ve sonrasında yapılan özel boyama teknikleri mekansal niteliği doğayla buluşma yönünde destekliyor.

SONY DSC

Artstone’nun bir nevi doğa ile buluştuğu Moss serisi yenilikçi bir tasarım anlayışıyla projelerde yerini almaya başladı. İsmini aldığı Baobab ağacının uzun ömrünün ve bilgeliğinin izlerini yüzeylere taşıyan Moss Baobab duvar paneli, uygulandığı mekanlarda rustik etkiler yaratıyor. Kabuklu yüzeyinde doğanın evriminin izlerini taşıyan ürün mekanların gündelik hayatına ‘canlılık’ katmak isteyenler için özel bir alternatif. Benzer şekilde serinin Masonry Moss ürünü, yapılı çevrenin doğaya olan bağımlılığını gözler önüne seren yenilikçi bir tuğla duvar düzeni. Yabani yeşilliklerin tuğlaları sarmaladığı etkileyici görüntüsü ile iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Masonry Moss, mekansal kaliteye erişmek için aranan doğallık için tasarlandı.

MASONRY MOSS-kesit

Artstone’un, kullanıldığı mekana brütalist etkiler katan yeni ürünü C-Wall, yapılı çevremizin en tanıdık dokusu betonu gündelik hayatınıza taşıyor. Daha hafif, esnek, dayanıklı ve pratik uygulamalarıyla dikkati çeken paneller, kentsel dokuları mekanlarının yüzeylerine taşımak isteyenler ve yalınlığı hedefleyenler için özellikli bir tercih. Artstone ayrıca kimlikli mekanlar elde etmek adına Steel şemsiyesi altında yeni seriler geliştirmeye devam ediyor. Tasarımlarında güçlü bir mekansal etkiyi arayanlar için geliştirilen Woxx duvar paneli, simetrik ve modüler bir konstrüksiyon üzerinde yerleştiriliyor. Çapraz kollarla güçlendirilen çelik levhalar ve zamanın yüzeyde oluşturduğu renk paleti ile serinin en özgün tasarımlarından biri olan Woxx, yüzey tasarımının en estetik hali.
SONY DSC


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE