OKUNAN

Gözlerken keyif alacağın bir atmosferde bulunmak…...

Gözlerken keyif alacağın bir atmosferde bulunmak…

2018 yılında bir dünya kenti olan İstanbul’un 3.havalimanı olarak açılan İstanbul Havalimanı, çağdaş ve işlevsel yapısı ile modern mimari dünyanın önemli mega projeleri arasında yer alıyor.

Birçok farklı kültür ve ulustan insanın bir arada olduğu kozmopolit yapının, İstanbul’un sahip olduğu zengin sosyal ve kültürel miras ile harmanlandığı projede, farklı fonksiyon ve ambiyansa sahip mekanlar yer alıyor. Terminal içerisinde yer alan yeme-içme alanlarında herkese hitap etmesi açısından çeşitli mutfaklara özgü birçok restoran seçeneği sunuluyor.

Tickerdaze de, misafirlerinin keyifle, kulaklarında güzel tınılar ve damaklarında güzel tatlar hissederek, gözlerken keyif alacakları atmosferde bulunmaları felsefesi ile tasarlanan ve sportif pub olarak tanımladıkları mekanları ile İstanbul Havalimanı yeme-içe alanında yer alıyor.

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminal Binası içerisinde yer alan ve duvar yüzeylerinde, Artstone’un beton serisinden Hormigon ve briket tuğla serisinden Ladrillo, Ladrillo Brecon, Ladrillo Loft Cure modellerinin bir arada kullanıldığı Tickerdaze, modern iç mekan tasarımı ile alanda yer alan diğer mekanlardan sıyrılarak havalimanının uğrak noktalarından biri oluyor.

tickerdaze-ladrilloloftcurerojo Ladrillo Loft Cure tickerdaze-ladrillobrecon-rojo Ladrillo Brecon tickerdaze-ladrillobrecon rojo-hormigongrey Hormigon & Ladrillo Loft Cure tickerdaze-hormigonintensoo-ladrilloblanca Hormigon & Ladrillo tickerdaze-ladrilloblancaLadrillo

 

Artstone ürünlerini incelemek için https://artstone.com/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynakça:
Yapı Kataloğu


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE