OKUNAN

Pantone 2017 Rengi Yaprak Yeşili Karoart Panellerd...

Pantone 2017 Rengi Yaprak Yeşili Karoart Panellerde!

 

Mekânlarda doğayla kurulan ilişkiyi Artstone Karoart koleksiyonunun “yeşil” dokunuşlarıyla hissetmek mümkün olacak.

Doğanın uyanışını sembolize eden yaprak yeşili (greenery), yenilenmeyi ve umudu da beraberinde getiriyor. Mekânlarımızda doğayla kurduğumuz ilişkiyi vurgulayan bu renk, Artstone Karoart koleksiyonunda kendini gösteriyor. Karoart koleksiyonu, konutlarda, otellerde, restoranlarda ve farklı mekân tipolojilerinde süslü, gösterişli ve barok motifli duvarlar yaratıyor.

“Yaprak yeşili” doğal, parlak renklerle, gölgelerle, metalik tonlarla birlikte kullanılabiliyor

Modern hayatın yoruculuğu içinde kişiler kendilerini doğanın güzelliğine daha da yakın hissetmek istiyor. Tomurcuklanarak çoğalan doğanın, kentsel yaşama, mimariye, yapı malzemelerine ve genel olarak hayat tarzına geçişi bu yılın en önemli girdisi. Bunu sembolize etmek için seçilen “yaprak yeşilinin” Karoart koleksiyonundaki yansıması Versailles, Epicure, Vermont ve Arietta’da kendini gösteriyor. Büyüklük, cömertlik, parlak renkler, parlaklık, ağırlık ve ışık gölge oyunlarının buluştuğu duvarlar modernle yüzyıllar öncesini harmanlıyor. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılabilen bu seri, üç boyutlu yüzeyiyle ışık gölge oyunları da oynuyor, duvarları mekân içinde simgeleştirme görevi görüyor.

Çok yönlü bir renk olan “yaprak yeşili” ayrıca doğal, parlak renklerle, gölgelerle, metalik tonlarla birlikte kullanılabiliyor. Klasik ve modern dekorasyon anlayışında başarıyla uygulanabilen Karoart panellerde, bu renk kombinasyonlarının uyumunu görmek mümkün.

Artstone tasarıma verdiği önem, üretim ve hizmet titizliğiyle, işçilik kalitesiyle, zamanlamalara uygun üretim ve hizmetiyle ve “sıfır sorun” politikasıyla, her zaman mimarların ve iç mimarların sağ kolu. Artstone duvar ve tavan panelleri de A2 Yanmazlık Sertifikalı, yangın, ısı, su ve neme dayanıklı, maksimum mukavemetli yapıları ve insan sağlığını koruyan hammaddeleri ve hafiflikleriyle mimarlar tarafından öncelikli seçilen ürünler oluyor. Üretilen paneller için özel inorganik pigmentlerle renk kombinasyonları ve sonrasında yapılan özel boyama teknikleriyle yakalanan “doğala yakınlık” Artstone panellerinin fark yaratan bir diğer özelliği. Üstelik üretim sürecinin %90’lık kısmının teknolojik, %10’luk kısmının el işçiliği ile gerçekleşiyor olması, dokuyu ve ve görüntüyü birebir yaratıyor.

Arietta

Arietta

Versailles

Versailles

Vermont

Vermont

Epicure

Epicure


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE