OKUNAN

Yenilikten Beslenen Bir Marka: Artstone

Yenilikten Beslenen Bir Marka: Artstone

Ürün yelpazesini her geçen gün teknoloji, tasarım ve işlevsellik yönünden ileriye taşıyan Artstone; gerek doğal taş, ahşap, tuğla, beton görünümlü, gerekse de insanlık tarihinin ikonik figürlerinin işlendiği çok renkli ve sınırsız dokulu panelleri ve yenilikçi kimliği ile benzerlerinden ayrılıyor.

Doğal malzeme görünümlerinin çok sayıda tasarımsal varyasyonla, pratik ve dayanıklı şekilde yüzeylere uygulanmasını sağlayan Artstone paneller, yanmazlık, ses izolasyonu, zararlı ışın dayanımı gibi özellikleriyle de yapılarda teknik konforu arttırıyor. İnovatif tasarım ve üretim anlayışı sayesinde her geçen gün farklı dinamiklerle dönüşen, evrilen tasarım kriterlerini yüzeylere taşırken, yeni ürün serileri ile duvar tasarımında trendleri belirlemeye de devam ediyor.

G-QUBE-section

Çelik Artık Daha da Hafif: Artstone Steel Serisi

Firmanın bu yıl ilk kez, dünyanın en büyük yapı fuarlarından BAU 2019’da görücüye çıkardığı yeni tasarımları, zamanın yıpratıcı etkisini hissettiren dokuları ile kendi hikayelerine sahip karakteristik yüzeyler yaratıyor. Mevcut ürün yelpazesi ile her türlü mimari üsluptaki mekanın ihtiyaçlarına karşılık verebilen Artstone, yeni Steel koleksiyonu ile tasarımcının elini güçlendiren ve malzeme odaklı sınırlarını esneten çözümler sunuyor.

FORG-section

Mimarlık ve tasarım alanında 150 yıllık bir serüveni olan çeliğin, bu süreçte modern mimariye getirdiği kültür, Artstone Steel serisi panellerinde yüzeylerdeki karşılığını buluyor.

ROOTZ-section

Çeliğin güçlü imajı ve aşınmış dokular ile mekanlarda endüstriyel etkiler yaratan Steel serisi paneller ile özgün atmosferler oluşturuluyor. Tarihin tozlu raflarında kalmış yüzey hikayelerini günümüz modern mekanlarına adapte eden yeni tasarım serisi, Orta Çağ’ın en karakteristik çelik yüzeylerini sembolize ediyor.WELD XIX-section

2005 yılından beri duvar kaplamaları ve duvar panelleri alanında yenilikçi yaklaşımlarla üretim yapan firmanın referans ağında mimari projelerden alışveriş merkezlerine, yönetim binalarından ofislere, konutlara ve birçok farklı tipolojide proje bulunuyor. Farklı malzemeleri, dönemleri, stili, formu ya da motifleri vurgulayan Artstone paneller performans, estetik, kullanım kolaylığı, bakım ve uygulama avantajı gibi birçok proje dostu bileşenle 7000’den fazla farklı tipte projede yer aldı.

BOLTS-section

 


BAĞLANTILI YAZILAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

INSTAGRAM
ARTSTONE